• Admin

ADÜ Öğrenci Kampüs Kartları Dağıtım Tarihleri

Öğrenci Kampüs Kartları okullara kurulacak standlardan 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında temin edilebilecek olup, detaylı bilgi için kampuskart.adu.edu.tr adresini ziyaret ediniz.


Not: Tüm Personel ve Öğrenci kartlarının dağıtımı tamamlandıktan sonra eski kartlar iptal edilip Yeni Kampüs Kartlar aktif edilecektir. Bu süreçte eski kartlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Kampüs Kart Nedir

Üniversitemiz ve Halkbank arasında gerçekleşen protokolle personel ve öğrenci kimlik kartları değişiyor. Kampüs içinde tek kartla birçok hizmetin alınmasını sağlayacak Halkbank ADÜ Kampüs Kart, ileride gerçekleşecek protokollerle Şehiriçi Otobüslerinde de kullanılabilecek. Aynı zamanda bir bankamatik kartı işlevini de yerine getirecek

Halk Bank ADÜ Kampüs Kart ile

Turnikelerde kampüs giriş-çıkışı,Kütüphane HizmetleriKantin HizmetleriBankacılık Hizmetleri (Halkbank)Yemekhane Hizmetleri noktasında otomatik ve hızlı geçiş sağlanacak.Kart Dağıtım Tarihleri ;Personelimize 23-27 Eylül 2019 tarihleri arasındaÖğrencilerimize 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Kartların dağıtımı gerçekleştirilecektir.

Kartlarını teslim alamayan personelimiz, 7-18 Ekim 2019 tarihleri arasında kartlarını alabileceklerdir. Kartınız ile ilgili bilgi alabilmek için 0850 222 0 400 Dialog’u arayabilir, bağlı bulunduğunuz Halkbank Şubesi ile görüşebilirsiniz.

74 görüntüleme
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Adü Hemşirelik Fakültesi'nden Hemşirelik Haftası Mesajı
KORONAVİRÜSTEN KORUNMA YOLLARI
Ödüllü Şarkı Yarışması
Eğitimciler için yeni 'Kariyer ve ödüllendirme sistemi'
Prof. Dr. Yelda Özsunar Dayanır, Tv den "Sora Sora" Programına Konuk Oldu
Sınavlar emanetçilere yüzlerce lira kazandırdı
Show More