• Admin

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ilk dönem sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında yapıldı. Şimdi gözler AUZEF sonuçlarına çevrildi. AUZEF Dekanı Levent Şahin yaptığı açıklamada sonuçların 4 Aralık Çarşamba günü açıklanacağını duyurdu. AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? sorusu arama motorunda yoğun olarak aranıyor. AUZEF ara sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında yapılmıştı. AUZEF Dekanı Levent Şahin dün yaptığı açıklamada bir aksilik olmadığı takdirde sonuçların 4 Aralık Çarşamba günü açıklanacağını duyurdu. Bu nedenle açıklanma saatini bilmeyen öğrenciler sık sık AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?

2019-2020 AUZEF sınav takvimine göre ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre "Sınav sonuçlarının ilanı için Ölçme Değerlendirme Birimimiz aralıksız mesai yapmaktadır. Bir aksilik çıkmazsa yarın (04 Aralık çarşamba günü) sonuçlarınız ilan edilecektir." dedi.

0 görüntüleme
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Adü Hemşirelik Fakültesi'nden Hemşirelik Haftası Mesajı
KORONAVİRÜSTEN KORUNMA YOLLARI
Ödüllü Şarkı Yarışması
Eğitimciler için yeni 'Kariyer ve ödüllendirme sistemi'
Prof. Dr. Yelda Özsunar Dayanır, Tv den "Sora Sora" Programına Konuk Oldu
Sınavlar emanetçilere yüzlerce lira kazandırdı
Show More