• Admin

Dizi Tavsiyesi (Manhunt Unabomber)


manhunt unabomber

Dizimiz 8 bölümden oluşuyor.Kadroda Avatar'ın yıldız ismi Sam Worthington, Paul Bettany ve yakın zamanda Godless adlı mini dizisi bitirdiğim o kadroda olan ve şuan Manhunt: Unabomber dizisinde rol alan Jeremy Bobb var.Kadro gayet sağlam.

Filmin konusu, bir bombacının hikayesi ele alınmış ama sıradan bir bombacı değil kurbanlarını belirleyip posta yoluyla patlatıyor.Bunun üzerine FBI ajanı aynı zamanda profil uzmanı olan yani Sam Worthington görevlendirilir.Yakalamak ve iz sürmek hiç kolay olmayacaktır uzun yıllardır hiç bir ipucu bile elde edilememiştir.

Bombacı çok zeki IQ'su yanlış hatırlamıyorsam 165-170 arasındadır bu arada gerçek yaşanmış bir hikaye olmasıda ayrı bir heyecan katıyor diziye.

Dizi 1995-1997 aralarında eş zamanlı olarak gidiyor hem katilin yakalanmasından sonra ki süreci hem de yakalanısıya kadar ki süreci eş zamanlı vermişler değişik bir ilerleme olmuş.Dizide hiç aksiyon sahnesi yok ama izlettiriyor 1,5 günde bitirdim oldukça sürükleyici ve bir şansı hak ettiğini düşünüyorum.0 görüntüleme
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Adü Hemşirelik Fakültesi'nden Hemşirelik Haftası Mesajı
KORONAVİRÜSTEN KORUNMA YOLLARI
Ödüllü Şarkı Yarışması
Eğitimciler için yeni 'Kariyer ve ödüllendirme sistemi'
Prof. Dr. Yelda Özsunar Dayanır, Tv den "Sora Sora" Programına Konuk Oldu
Sınavlar emanetçilere yüzlerce lira kazandırdı
Show More